PILNE: Śmieciarka Potrąciła Kobietę. Kobieta Zmarła

932
Wyświetleń

Gmina Skarszewy: Dziś, około godziny 9.00 rano policja otrzymała zgłoszenie o wypadku w miejscowości Pogódki. Potrącono tam kobietę. Obrażenia, jakich doznała, okazały się śmiertelne. 

Do wypadku doszło na ulicy Szturmowskiego w miejscowości Pogódki. Jak informuje rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim asp. szt. Marcin Kunka w zdarzeniu tym uczestniczyła piesza, 78-letnia kobieta oraz samochód ciężarowy marki Man, którym kierował 27-letni mężczyzna.

Wstępne ustalenia wskazują, że samochodem tym była śmieciarka, która wywoziła nieczystości z prywatnej posesji w Pogódkach. Obrażenia, jakich doznała potrącona kobieta, okazały się śmiertelne. Obecnie policjanci wyjaśniają bliższe okoliczności tego zdarzenia. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna kierujący tym pojazdem był trzeźwy zaznacza  asp. sztab. Marcin Kunka z KPP w Starogardzie Gd.

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ