PILNE! Sygnalizacja świetlna Na Alei Armii Krajowej Nie Działa

431
Wyświetleń

Sygnalizacja świetlna w remoncie

Uwaga Mieszkańcy Starogardu! Przez najbliższe dni z powodu remontu sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Alei Jana Pawła II, Armii Krajowej i Andersa będzie nieczynna. Naprawa świateł może potrwać do końca listopada.

Od 21 do 30 listopada br. firma ELDRO prowadzi remont sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Alei Jana Pawła II, Armii Krajowej i Andersa. Pracownicy wymienią maszty oraz komory sygnalizatorów. Dodatkowo w lampach oświetleniowych zastąpią dotychczasowe żarówki  – ledowymi. Naprawa sygnalizacji poprawi działanie świateł i wyeliminuje powtarzający się notorycznie zanik zasilania, który ją unieruchamiał. Po remoncie na skrzyżowaniu będzie bezpieczniej i jaśniej.

W związku z tym prosimy mieszkańców o zachowanie szczególnej ostrożności. Kierowców  o uważną i bezpieczną jazdę oraz zwracanie uwagi na obowiązujące znaki drogowe.

/UM Starogard Gdański/

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ