Pilne. Tragedia W Starogardzie. Nie żyją Dwie Osoby

1064
Wyświetleń

policja

Starogard Gdański: Dzisiaj nad ranem w jednym ze starogardzkich mieszkań doszło do tragedii,  w wyniku której dwie osoby zginęły.

Dzisiaj nad ranem doszło do tragedii w jednym z mieszkań przy ul. Kasprzaka w Starogardzie Gd. Nie żyją dwie osoby, kobieta w wieku 46 lat oraz mężczyzna w wieku 45 lat. Na miejscu interweniowali między innymi antyterroryści. Sprawę bada prokuratura.

Polub nas na Facebooku. Dołącz do 6500 fanów!

– Kilka minut po godzinie 6.00 otrzymaliśmy  zgłoszenie o ujawnieniu zwłok kobiety na jednej z prywatnych posesji w Starogardzie Gd. – informuje asp. sztab. Marcin Kunka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gd.. Ze wstępnych czynności wynikało, że w budynku tym może przebywać również mężczyzna, który zabarykadował się od środka – dodaje asp. sztab. Marcin Kunka.

Zobacz także: NIE ŻYJĄ DWIE OSOBY. ZDJĘCIA Z AKCJI ANTYTERRORYSTÓW

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy w mieszkaniu doszło do nieporozumień pomiędzy małżonkami. Na miejscu zdarzenia obecni byli policjanci ze Starogardu a także jednostki specjalne. Policjanci ustalają szczegóły zdarzenia, w mieszkaniu gdzie doszlo do tragedii była broń.

Więcej informacji o tym zdarzeniu wkrótce.

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ