Pinczyn. Wypadek Na Torach, Ranny 19-letni Mężczyzna

1722
Wyświetleń

pinczynPolicjanci ze Zblewa wyjaśniają okoliczności wypadku kolejowego, w wyniku którego ranny został 19-letni mieszkaniec powiatu starogardzkiego. Mężczyzna został potrącony przez pociąg na przejeździe kolejowym.

W sobotę nad ranem dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim otrzymał zgłoszenie o potrąceniu osoby na torach kolejowych. Do zdarzenia doszło w pobliżu przejazdu kolejowego przy ulicy Ciskiej.

Z pierwszych ustaleń policjantów wynika, że kilka minut po godzinie 7:00 pociąg osobowy relacji Chojnice – Tczew potrącił przebywającego na torowisku mężczyznę. Do wypadku doszło kilometr przed budynkiem dworca PKP. Ranny 19-latek został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

Policjanci, którzy pracowali na miejscu zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz ustalili świadków wypadku. Funkcjonariusze sprawdzili również trzeźwość kierownika pociągu oraz maszynisty. Policyjny technik wykonał dokumentację fotograficzną oraz zabezpieczył ujawnione na miejscu ślady.

Obecnie śledczy pod nadzorem prokuratora wyjaśniają bliższe okoliczności tego wypadku.

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ