Plaża I Parasole Ponownie Na Starogardzkim Rynku!

930
Wyświetleń

Plaża i parasole ponownie na starogardzkim rynku!Starogard Gdański: Miasto przygotowuje się do zagospodarowania południowej części starogardzkiego rynku, która wzorem lat poprzednich będzie w okresie letnim wyłączona z ruchu pojazdów.

Miasto planuje otwarcie trzech ogródków gastronomicznych – jednego o powierzchni 800 metrów kwadratowych a także dwóch o powierzchni 400 metrów kwadratowych. Zagospodarowanie przestrzeni ma być estetyczne i jednolite a ogródki będą ogrodzone ażurowym parkanem. Ogródki mają być miejscem spotkań i letnią atrakcją dla mieszkańców podczas Starogardzkich Cyklicznych Spotkań Plenerowych.

20150707_130416

Podobnie jak przed rokiem wzdłuż ogródków ma zostać wysypana plaża, która w lecie 2015 roku cieszyła się sporym zainteresowaniem mieszkańców.

Przeczytaj także: Otwarcie plaży w Starogardzie w 2015 roku

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Starogardzie Gdańskim zaprasza do składania ofert na obsługę gastronomiczną ogródków letnich na starogardzkim Rynku w okresie od 30.04.2016 r. do 18.09.2016 r.

Warto dodać, że powoli krystalizuje się letni kalendarz imprez i atrakcji w Starogardzie Gdańskim. Dni Starogardu odbędą się w dniach 1-3 lipca o czym informowaliśmy już w lutym w tym artykule. Zagospodarowanie płyty rynku będzie podobne do ubiegłego roku.

O przygotowaniach stolicy Kociewia do lata będziemy informować na bieżąco na łamach portalu naszekociewie.pl

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ