Pociągi Arriva W Starogardzie. Będzie Kurs Do Piły

862
Wyświetleń

arriva w starogardzie

Już od 13 marca 2016 roku pojawią się nowe pociągi kursujące przez stację Starogard Gdański. Do obecnej oferty przewozowej, którą realizuje dotychczas PKP dołączy prywatny przewoźnik kolejowy Arriva RP, znany mieszkańcom Kociewia z przewozów autobusowych.

Arriva RP uruchomi na razie pociąg dla studentów, który będzie kursować w piątek i niedzielę. Połączenie te sprawi, że pociągi ze stacji Starogard Gdański będą dojeżdżać do takich miejscowości jak Złotów i Piła, co po latach cięć połączeń kolejowych w stolicy Kociewia jest miłym zaskoczeniem.

Poniżej przedstawiamy szczegóły oferty a także rozkład dla linii Piła – Gdańsk Wrzeszcz 

Arriva w Starogardzie
fot. SMK Chojnice

Arriva RP to prywatny przewoźnik kolejowy. Obecnie realizuje wiele połączeń kolejowych, głównie w województwie Kujawsko – Pomorskim. Ciekawostką jest fakt,  że pociągi Arrivy kursują na linii Czersk – Laskowice Pomorskie przejeżdżając przez stację Szlachta, która znajduje się w powiecie starogardzkim.

Przeczytaj także: Pociągiem do Jabłowa. Powrót pociągu na nieczynną linię

 

 

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ