Policjanci Z Kalisk Otrzymali Nowy Radiowóz. FOTO

472
Wyświetleń

 

Policjanci z Posterunku Policji w Kaliskach otrzymali nowy oznakowany pojazd służbowy. Zakup radiowozu marki Skoda Yeti został zrealizowany w ramach połączonych środków Komendy Głównej Policji, Urzędu Gminy w Kaliskach i Urzędu Miasta w Czarnej Wodzie. Wczoraj odbyło się uroczyste przekazanie auta funkcjonariuszom, którzy na co dzień dbają o nasze bezpieczeństwo.

20 października br. przed budynkiem Urzędu Miasta w Czarnej Wodzie odbyło się uroczyste przekazanie policjantom nowego radiowozu. Oznakowana skoda yeti z silnikiem o mocy 150 km i napędem na 4 koła trafiła do policjantów z Zespołu ds. Prewencji Posterunku Policji w Kaliskach.

Zakup nowego pojazdu został zrealizowany w ramach połączonych środków budżetowych i pozabudżetowych. Pieniądze na ten cel przeznaczyła Komenda Główna Policji, Urząd Miasta w Czarnej Wodzie i Urząd Gminy w Kaliskach.

Kluczyki do policyjnego auta ufundowanego przez społeczeństwo wraz z życzeniami pomyślnego użytkowania przekazał na ręce policjantów sekretarz gminy Kaliska – Bożena Jeleniewska oraz Burmistrz Czarnej Wody – Arkadiusz Gliniecki.

W imieniu swoim, jak i funkcjonariuszy z Kalisk, komendant insp. Bogusław Ziemba podziękował przedstawicielom samorządów, którzy w połowie sfinansowali zakup nowego auta.

1028a

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ