Policjanci Wyjaśniają Przyczyny śmiertelnego Wypadku W Janinie [Zdjęcia]

689
Wyświetleń

Policjanci wyjaśniają przyczyny śmiertelnego wypadku w Janinie

Policjanci ze Starogardu Gdańskiego wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego do jakiego doszło wczoraj wieczorem na drodze wojewódzkiej nr 222 w pobliżu miejscowości Janin. Wskutek uderzenia w drzewo zginął 43-letni kierowca hondy, a pasażerka tego auta trafiła do szpitala.

Wczoraj około godziny 20:00 dyżurny ze Starogardu Gdańskiego otrzymał informację o wypadku drogowym jaki wydarzył się na drodze wojewódzkiej nr 222 w pobliżu miejscowości Janin. Przyjmujący zgłoszenie policjant natychmiast skierował w ten rejon patrol drogówki oraz funkcjonariuszy grupy dochodzeniowo-śledczej z technikiem kryminalistyki.

901a 901b

Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu funkcjonariusze do zdarzenia doszło, gdy kierowca hondy jadąc w kierunku Gdańska na zakręcie drogi zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Obrażenia jakich doznał 43-letni mieszkaniec powiatu starogardzkiego okazały się śmiertelne. Pasażerka tego pojazdu, 46-letnia mieszkanka Gdańska trafiła do szpitala. Droga w miejscu, gdzie doszło do wypadku była całkowicie zablokowana.

Funkcjonariusze sporządzili oględziny rozbitego auta. Policyjny technik zrobił zdjęcia, wykonał szkic sytuacyjny oraz zabezpieczył ujawnione na miejscu ślady, które pomogą w ustaleniu bliższych okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

901c

/KPP Starogard Gd/

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ