Policjanci Z Skarszew I Skórcza Otrzymali Nowe Radiowozy. Zdjęcia

672
Wyświetleń

skarszewyyOd wczoraj policjanci ze Skórcza patrolują swój rejon służbowy nowym oznakowanym radiowozem, który został zakupiony w ramach połączonych środków Komendy Głównej Policji oraz lokalnych samorządów. Pojazd trafił do funkcjonariuszy z zespołu prewencji i będzie wykorzystywany w codziennej służbie.

Od 5 listopada br. Komisariat Policji w Skórczu dysponuje nowym radiowozem. Auto marki Skoda Yeti z silnikiem o mocy 110 km i napędem na cztery koła trafiło do funkcjonariuszy zespołu prewencji, którzy na co dzień dbają o bezpieczeństwo mieszkańców Skórcza oraz kilku ościennych gmin.

Radiowóz został zakupiony z połączonych środków budżetowych i pozabudżetowych. Jego zakup był możliwy dzięki wsparciu samorządów. Pieniądze na ten cel przeznaczyła Komenda Główna Policji oraz Urząd Miejski w Skórczu, Urząd Gminy w Skórczu, a także gmina Osiek i gmina Smętowo Graniczne.

807b 807
Przekazana w czwartek policjantom ze Skórcza Skoda Yeti jest trzecim radiowozem, który ostatnio trafił do starogardzkiego garnizonu. Kilka dni wcześniej nowe auto otrzymali policjanci ze Skarszew, a w połowie września funkcjonariusze starogardzkiej drogówki.

Nowy radiowóz otrzymali także policjanci ze Skarszew. Patrolują oni teraz swój rejon służbowy nowym oznakowanym radiowozem. Auto zostało zakupione w ramach połączonych środków Komendy Głównej Policji i Urzędu Miasta w Skarszewach. Skoda Yeti z napędem 4×4 trafiła wczoraj do mundurowych, którzy będą z niej korzystać w codziennej służbie.

Od wtorku 3 listopada br. policjanci z Posterunku Policji w Skarszewach wykorzystują w służbie nowy oznakowany radiowóz. Skoda yeti z silnikiem o mocy 110 km trafiła do policjantów z zespołu ds. prewencji, którzy na co dzień patrolują ulice. Auto zostało zakupione w ramach połączonych środków budżetowych i pozabudżetowych. Pieniądze na ten cel przeznaczyła Komenda Główna Policji  i Urząd Miasta w Skarszewach. Przekazany wczoraj radiowóz będzie wykorzystywany przez mundurowych w codziennej służbie.

804
Napęd 4×4 oraz 18-centymetrowy prześwit gwarantują, że radiowóz doskonale poradzi sobie w terenie. Duża przestrzeń pod autem gwarantuje bezpieczne pokonywanie przeszkód, co pozwoli policjantom dotrzeć w miejsca, gdzie dojechanie przeciętnym autem osobowym było niemożliwe. Uniwersalność nowej skody pozwoli funkcjonariuszom nie tylko poruszać się po drogach utwardzonych, ale także patrolować obszary leśne i tereny usytuowane w pobliżu jezior.

zdjęcia kpp starogard

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ