Policjanci Z Starogardu Gdańskiego Odzyskali Skradzionego Mercedesa

1584
Wyświetleń

policjakpp

Policjanci ze Starogardu Gdańskiego zabezpieczyli na parkingu strzeżonym skradzionego w województwie lubelskim mercedesa. Auto zostało odzyskane dzięki funkcjonariuszowi ruchu drogowego, który zainteresował się pojazdem zaparkowanym na miejscu dla osoby niepełnosprawnej. Niebawem odzyskane przez policję auto wróci do swojego właściciela.

Wczoraj przed południem policjant ze starogardzkiej drogówki zainteresował się mercedesem klasy E, który był zaparkowany w miejscu przeznaczonym dla osoby niepełnosprawnej. W aucie nie było karty parkingowej zezwalającej na zatrzymanie pojazdu w tym miejscu. Funkcjonariusz postanowił ustalić właściciela auta.

Po sprawdzeniu numerów rejestracyjnych w bazie danych okazało się, że mercedes jest poszukiwany przez policję. Samochód został skradziony w pierwszych dniach czerwca br. na terenie województwa lubuskiego.

Dyżurny skierował na miejsce śledczych oraz technika policyjnego i  zabezpieczono ślady, które pozwolą ustalić sprawcę kradzieży. Po wykonaniu czynności procesowych odnaleziony samochód został zabezpieczony na parkingu i w najbliższym czasie wróci do swojego właściciela

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ