Policjanci Z Starogardu Zatrzymali Osobę Poszukiwaną Listem Gończym

0
210
Wyświetleń
Reklama

policja starogardPolicjanci ze Starogardu Gdańskiego zatrzymali mężczyznę ściganego listem gończym. 38-letni mieszkaniec Kociewia poszukiwany był przez sąd w celu odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności.

Najbliższe 180 dni spędzi w areszcie 38-latek, który był poszukiwany przez sąd listem gończym. Mężczyzna został zatrzymany w minioną środę przez funkcjonariuszy ze Starogardu Gdańskiego.

Jak ustalili policjanci, starogardzianin miał przebywać w jednym z miejscowych marketów. Gdy funkcjonariusze udali się do sklepu, aby potwierdzić swoje ustalenia zauważyli mężczyznę, którego rysopis odpowiadał wizerunkowi osoby poszukiwanej. Mundurowi postanowili sprawdzić jego personalia.

Mężczyzna został wylegitymowany, a po sprawdzeniu w policyjnych kartotekach okazało się, że jest poszukiwany listem gończym w celu odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności.

Mieszkaniec powiatu starogardzkiego został zatrzymany, a policjanci przekonwojowali go do placówki penitencjarnej, gdzie będzie odbywać karę orzeczoną za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego.

Reklama
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here