Policjanci Z Starogardu Zatrzymali Osobę Poszukiwaną Listem Gończym

627
Wyświetleń

policja starogardPolicjanci ze Starogardu Gdańskiego zatrzymali mężczyznę ściganego listem gończym. 38-letni mieszkaniec Kociewia poszukiwany był przez sąd w celu odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności.

Najbliższe 180 dni spędzi w areszcie 38-latek, który był poszukiwany przez sąd listem gończym. Mężczyzna został zatrzymany w minioną środę przez funkcjonariuszy ze Starogardu Gdańskiego.

Jak ustalili policjanci, starogardzianin miał przebywać w jednym z miejscowych marketów. Gdy funkcjonariusze udali się do sklepu, aby potwierdzić swoje ustalenia zauważyli mężczyznę, którego rysopis odpowiadał wizerunkowi osoby poszukiwanej. Mundurowi postanowili sprawdzić jego personalia.

Mężczyzna został wylegitymowany, a po sprawdzeniu w policyjnych kartotekach okazało się, że jest poszukiwany listem gończym w celu odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności.

Mieszkaniec powiatu starogardzkiego został zatrzymany, a policjanci przekonwojowali go do placówki penitencjarnej, gdzie będzie odbywać karę orzeczoną za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego.

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ