Policjanci Zatrzymali Mężczyznę Na Ulicy Lubichowskiej. Posiadał Narkotyki

573
Wyświetleń

kpp starogard

Kryminalni ze Starogardu Gdańskiego doprowadzili do swojej jednostki 19-letniego mieszkańca Kociewia, który miał przy sobie narkotyki. Zatrzymany wczoraj mężczyzna usłyszał zarzuty, dotyczące posiadania środków odurzających. W czasie legitymowania okazało się, że ukrywa w kieszeni woreczek strunowy z zawartością marihuany. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Śledczy ze Starogardu Gdańskiego przedstawili zarzuty dotyczące posiadania narkotyków. Usłyszał je 19-letni mieszkaniec Starogardu Gdańskiego, przy którym policjanci znaleźli środki odurzające. Mężczyzna wczoraj wieczorem został zatrzymany przez kryminalnych ze Starogardu Gdańskiego w rejonie ulicy Lubichowskiej. W trakcie policyjnej interwencji okazało się, że 19-latek posiadł przy sobie zawiniątko z suszem roślinnym. Badanie policyjnym testerem wykazało, że była to marihuana.

Starogardzianin został zatrzymany i trafił do miejscowej komendy, gdzie jeszcze tego samego dnia został przesłuchany. W najbliższym czasie mężczyzna stanie przed sądem, gdzie odpowie za posiadanie środków odurzających. Za popełnienie tego przestępstwa ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ