Policjanci Zatrzymali Poszukiwanego Listem Gończym

673
Wyświetleń

policjancizatryzamlifb

Starogard Gd: Policjanci ze Starogardu Gdańskiego zatrzymali mężczyznę ściganego listem gończym. 29-letni mieszkaniec powiatu tczewskiego poszukiwany był przez sąd w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Najbliższe 10 miesięcy spędzi w areszcie 29-latek, który był poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Tczewie. Mężczyzna został zatrzymany wczoraj przed południem przez funkcjonariuszy ze Starogardu Gdańskiego. Policjanci, którzy patrolowali ulicę Kościuszki zauważyli mężczyznę, którego rysopis odpowiadał wizerunkowi osoby poszukiwanej. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić jego personalia.

Mężczyzna został wylegitymowany, a po sprawdzeniu w policyjnych kartotekach okazało się, że 29-latek jest poszukiwany listem gończym w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Mieszkaniec Tczewa został zatrzymany i trafił za kratki aresztu śledczego, gdzie odbywać będzie karę pozbawienia wolności orzeczoną przez sąd za przestępstwo pobicia.

 

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ