Policjanci Zatrzymali W Centrum Starogardu Osobę Poszukiwaną Listem Gończym

658
Wyświetleń

Policjanci zatrzymali w centrum Starogardu osobę poszukiwaną listem gończym

Policjanci ze Starogardu Gdańskiego zatrzymali poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości 43-latka. Doprowadzony do starogardzkiej komendy mężczyzna był poszukiwany listem gończym. Zgodnie z decyzją sądu zatrzymany trafił za kratki aresztu śledczego.

Wczoraj wieczorem starogardzcy kryminalni zatrzymali 43-latka ściganego listem gończym. Mężczyzna był poszukiwany w celu doporowadzenia do aresztu śledczego. Interweniujący w tej sprawie funkcjonariusze zauważyli w centrum Starogardu Gdańskiego idącego ulicą mężczyznę, którego rysopis odpowiadał wizerunkowi osoby poszukiwanej.

Przeczytaj także: Starogard. Zatrzymano kobietę w salonie gier. Posiadała amfetaminę

W trakcie legitymowania kryminalni sprawdzili jego dane w policyjnych kartotekach. Jak się okazało 43-letni starogardzianin był poszukiwany listem gończym przez Sąd Okręgowy w Gdańsku za groźby karalne.

Mężczyzna został doprowadzony do miejscowej komendy, gdzie spędził noc w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Jeszcze dzisiaj trafi do placówki penitencjarnej, gdzie zgodnie z decyzją sądu spędzi najbliższe 2 miesiące.

 

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ