Policjanci Ze Skarszew Zatrzymali Osobę Poszukiwaną Listem Gończym

636
Wyświetleń

policjancizatryzamlifbPolicjanci ze Skarszew doprowadzili do starogardzkiej komendy 45-latka, który był ścigany 2 listami gończymi. Mężczyzna był również poszukiwany przez prokuraturę w celu ustalenia aktualnego miejsca pobytu. Zatrzymany przez funkcjonariuszy mieszkaniec Trójmiasta spędził noc w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych, a dziś zostanie osadzony w areszcie śledczym.

Wczoraj wieczorem policjanci patrolujący ulicę Dworcową w Skarszewach zauważyli  mężczyznę, którego wygląd odpowiadał rysopisowi osoby poszukiwanej. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić jego personalia w policyjnej bazie danych.

W trakcie legitymowania okazało się, że 45-latek był ścigany dwoma listami gończymi wystawionymi przez Sąd Rejonowy w Gdańsku i Sopocie w celu odbycia łącznej kary 3 lat pozbawienia wolności za oszustwo oraz okradanie miejsc spoczynku. Dodatkowo mężczyzna był poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Gdańsku w celu ustalenia aktualnego miejsca pobytu.

Zatrzymany przez policjantów mieszkaniec Trójmiasta został przekonwojowany do komendy i jeszcze dziś trafi do aresztu śledczego, gdzie odbywać będzie orzeczoną przez sąd karę pozbawienia wolności

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ