Policjanci Ze Skórcza Zatrzymali Kierowcę, Który Przewoził Autostradą Narkotyki

528
Wyświetleń

policjakppstarogardPolicjanci ze Skórcza w czasie interwencji zatrzymali kierowcę osobowego opla, który posiadał przy sobie narkotyki. Mieszkaniec Rumi podróżował autostradą i nie uiścił opłaty za przejazd. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty dotyczące posiadania środków odurzających.

Pod koniec września br. policjanci ze Skórcza interweniowali na bramkach autostrady A1. Zgłoszenie dotyczyło 38-letniego mieszkańca Rumi, który nie zapłacił za przejazd. Funkcjonariusze, którzy poprosili kierowcę opla o okazanie dokumentów zauważyli, że mężczyzna posiada przy sobie woreczki strunowe, w których znajdował się susz roślinny i biały proszek. Badanie testerem wykazało, że była to marihuana i amfetamina.

Mieszkaniec Rumi został zatrzymany i spędził noc w policyjnym areszcie. Śledczy przedstawili mu zarzuty dotyczące posiadania środków odurzających. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do 3 lat więzienia.

 

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ