Policjanci Ze Starogardu Podsumowali Akcję Znicz 2016 W Powiecie Starogardzkim

468
Wyświetleń

policja kpp

Policjanci z powiatu starogardzkiego podsumowali tegoroczną akcję ZNICZ. W środę 3 listopada policjanci ze starogardzkiej komendy zakończyli działania „ZNICZ 2016″. Podczas tegorocznej akcji o nasze bezpieczeństwo w powiecie dbało łącznie ponad 170 policjantów.  Z policyjnych statystyk wynika, że na terenie powiatu starogardzkiego tegoroczna akcja  przebiegała w miarę spokojnie.

W środę policjanci ze starogardzkiej komendy zakończyli działania „ZNICZ 2016″.Podczas tegorocznej akcji o nasze bezpieczeństwo w powiecie dbało łącznie ponad 170 policjantów. Pełnili oni służbę na głównych ciągach komunikacyjnych oraz w rejonach cmentarzy.

Przeczytaj także: Ulica Kościuszki w Starogardzie prawie gotowa [Zdjęcia]

W okresie od 28.10.2016r do 02.11.2016r. odnotowano 3 wypadki drogowe, w których trzy osoby zostały ranne oraz 12 kolizji. W tym roku zatrzymano 4 kierowców, którzy zdecydowali się prowadzić swój pojazd mimo, że wcześniej spożywali alkohol, to o dwie osoby mniej jak w roku ubiegłym.

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ