Policjanci Ze Zblewa Otrzymali Nowy Radiowóz

1056
Wyświetleń

radiowoz-zblewo

Policjanci z Posterunku Policji w Zblewie otrzymali nowy radiowóz Skoda Yeti. Jego zakup współfinansowany był przez Komendę Główną Policji oraz zblewski samorząd. Nowy pojazd będzie służył policjantom w codziennych patrolach.

 

Wczoraj w Posterunku Policji w Zblewie odbyło się przekazanie policjantom nowego pojazdu służbowego. W uroczystości uczestniczyli: Artur Herold – Wójt Gminy Zblewo, insp. Bogusław Ziemba – Komendant Powiatowy Policji w Starogardzie Gdańskim, mł. insp. Piotr Wiśniewski – Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Starogardzie Gdańskim oraz kierownictwo i przedstawiciele Posterunku Policji w Zblewie. Zakup nowego radiowozu sfinalizowany został w ramach połączonych środków Komendy Głównej Policji oraz Gminy Zblewo.

Nowy radiowóz to nowoczesny samochód marki Skoda Yeti z silnikiem o mocy 150 km oraz napędem 4×4. Oznakowane auto już od dziś patroluje ulice gminy Zblewo. Samochód nie tylko doskonale spisuje się na drogach asfaltowych, ale również ułatwia funkcjonariuszom dojazd do miejsc trudno dostępnych.

Zastosowane w tym radiowozie rozwiązania techniczne oraz duży prześwit pojazdu zdecydowanie ułatwią pracę funkcjonariuszom, a także będą pomagać w codziennej służbie i w zwalczaniu przestępczości. Już w najbliższych dniach, w okresie przedświątecznym radiowóz będzie między innymi wykorzystany w ramach „Akcji Choinka” do patrolowania terenów leśnych i przeciwdziałania kradzieżom drzewek.

1045a

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ