Skarszewy. Zjechał Na Pobocze I Uderzył W Drzewo. FOTO

0
212
Wyświetleń
Reklama

powiat starogardzkiPolicjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego jaki wydarzył się wczoraj nad ranem w miejscowości Więckowy (gmina Skarszewy) na drodze wojewódzkiej nr 224. Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy kierowca osobowego mercedesa stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Ranny mężczyzna trafił do szpitala.

Wczoraj po godzinie 6:00 dyżurny starogardzkiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym jaki wydarzył się na drodze wojewódzkiej nr 224 w miejscowości Więckowy. Na miejsce natychmiast skierowano patrol drogówki oraz funkcjonariuszy z Posterunku w Skarszewach.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu mundurowych do zdarzenia doszło, gdy kierowca osobowego mercedesa kończąc manewr stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

Przeczytaj także: Starogard. Zmiana organizacji ruchu na Alei Wojska Polskiego i Grunwaldzkiej.

W wyniku wypadku mieszkaniec powiatu kościerskiego doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala, gdzie pobrana została krew w celu przeprowadzenia badania na zawartość alkoholu w organizmie.

Policjanci zabezpieczyli ujawnione na miejscu ślady, a policyjny technik wykonał dokumentację fotograficzną. Obecnie śledczy wyjaśniają bliższe okoliczności tego zdarzenia.

Funkcjonariusze apelują o zachowanie szczególnej ostrożności. Poranne przymrozki w połączeniu z opadami atmosferycznymi powodują znaczne utrudnienia na drogach. Dlatego warto zawsze dostosować prędkość do panujących warunków drogowych.

wypadek więckowy skarszewy wypadek więckowy

Reklama
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here