Skarszewy. Zjechał Na Pobocze I Uderzył W Drzewo. FOTO

744
Wyświetleń

powiat starogardzkiPolicjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego jaki wydarzył się wczoraj nad ranem w miejscowości Więckowy (gmina Skarszewy) na drodze wojewódzkiej nr 224. Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy kierowca osobowego mercedesa stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Ranny mężczyzna trafił do szpitala.

Wczoraj po godzinie 6:00 dyżurny starogardzkiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym jaki wydarzył się na drodze wojewódzkiej nr 224 w miejscowości Więckowy. Na miejsce natychmiast skierowano patrol drogówki oraz funkcjonariuszy z Posterunku w Skarszewach.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu mundurowych do zdarzenia doszło, gdy kierowca osobowego mercedesa kończąc manewr stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

Przeczytaj także: Starogard. Zmiana organizacji ruchu na Alei Wojska Polskiego i Grunwaldzkiej.

W wyniku wypadku mieszkaniec powiatu kościerskiego doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala, gdzie pobrana została krew w celu przeprowadzenia badania na zawartość alkoholu w organizmie.

Policjanci zabezpieczyli ujawnione na miejscu ślady, a policyjny technik wykonał dokumentację fotograficzną. Obecnie śledczy wyjaśniają bliższe okoliczności tego zdarzenia.

Funkcjonariusze apelują o zachowanie szczególnej ostrożności. Poranne przymrozki w połączeniu z opadami atmosferycznymi powodują znaczne utrudnienia na drogach. Dlatego warto zawsze dostosować prędkość do panujących warunków drogowych.

wypadek więckowy skarszewy wypadek więckowy

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ