Praca Dla Ankieterów. MZK Chce Sprawdzić Liczbę Pasażerów W Autobusach

612
Wyświetleń

mzkaaa

Starogard Gd:  Na stronie starogardzkiego zakładu komunikacji miejskiej pojawiło się ogłoszenie, w którym Firma „Marcin Gromadzki Public Transport Consulting” poszukuje ankieterów do przeprowadzenia badań marketingowych wielkości popytu w komunikacji miejskiej realizowanej przez MZK w Starogardzie Gdańskim.

”Badania planowane są w terminie od 9 do 19 kwietnia 2015 r. Z ankieterami zawarte zostaną umowy o dzieło, z wynagrodzeniem w kwocie 12 zł brutto za każdą godzinę poświęconą na jego realizację. Dobór dni i godzin pracy pozostanie w preferencji ankietera.

Praca ankietera polegać będzie na liczeniu pasażerów wsiadających, wysiadających i pozostających w pojeździe w autobusie, zgodnie z otrzymanym harmonogramem badań.

Spotkanie kandydatów na ankieterów odbędzie się w dniu 8 kwietnia 2015 r. (środa) na przystanku autobusowym przy Dworcu PKP w Starogardzie Gdańskim o godzinie 9.45, skąd specjalny autobus zawiezie uczestników na szkolenie zaplanowane na godzinę 10.00 w siedzibie MZK w Starogardzie Gdańskim, przy ulicy Tczewskiej 20.”

Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się poprzez przesłanie danych kontaktowych (imię i nazwisko, mail, telefon) na adres:
badaniaptc.starogard@gmail.com, a następnie o przybyć w środę, 8 kwietnia na szkolenie.

red, za mzk.starogard.pl

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ