Prawo i Sprawiedliwość zaprezentowało kandydatów do Rady Miasta Starogard. Idzie młodość!

2622
Wyświetleń

21 października odbędą się wybory samorządowe w całej Polsce. W Starogardzie Gdańskim pięć komitetów zgłosiło listy wyborcze we wszystkich okręgach (Nasz Starogard, Stowarzyszenie Kociewskie, Komitet Platforma Obywatelska – Koalicja Obywatelska, Kukiz 15 a także Prawo i Sprawiedliwość).

Dziś przedstawiamy Państwu kandydatów zgłoszonych przez Komitet Prawo i Sprawiedliwość.  Na uwag zasługuję fakt, że w okręgu nr 1 i 3 znajdują się najmłodsi liderzy list spośród wszystkich komitetów, które zarejestrowały listy wyborcze w stolicy Kociewia. Dla nas to była naturalna decyzja, gdyż od wielu lat promujemy i stawiamy na młodość, dynamizm. Starogard tego potrzebuje, dlatego z dumą mogę zaprezentować takie osoby jak Panią Dorotę Glanert czy Pana Sebastiana Kucharczyka. To jest nowe pokolenie, które rozumie potrzeby miasta, jestem przekonany, że doskonale poradzą sobie w Radzie Miasta, zmienią nasze miasto na lepsze –  powiedział  Poseł na Sejm RP – Jan Kilian przedstawiając kandydatów na radnych miasta.

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ