Prezydent Starogardu Poparł Oficjalnie Kandydatów Do Sejmu RP

500
Wyświetleń

stankowiakStarogard Gd: Dziś o godzinie 13:00 przy pomniku Wierzyczanki w starogardzkim parku miejskim Prezydent Starogardu Gdańskiego – Janusz Stankowiak udzielił poparcia kandydatom biorącym udział w nadchodzących wyborach parlamentarnych, które odbędą się 25 października.

Jak zaznaczył prezydent, istotne jest  to, byśmy głosowali na „swoich”, na osoby, które znają problemy naszego miasta i które o poprawę sytuacji stolicy Kociewia będą zabiegały poprzez mandat poselski.

Do takich osób zaliczam i udzielam im swojego poparcia powiedział Prezydent miasta – Jana Kiliana i Edmunda Stachowicza. Są to osoby, które sprawdziły się jeżeli chodzi o działalność w samorządzie miasta Starogard, działalność w powiecie i nawet szerzej. Są to osoby godne zaufania, są to osoby, którym możemy powierzyć naszą przyszłość. Pamiętajmy o tym, że te wybory są ważne dla nas – mieszkańców Starogardu. To w parlamencie zapadają ważne decyzje i obecność posła z Starogardu w przyszłym sejmie na pewno sytuację Starogardu poprawi mówił do zgromadzonych Janusz Stankowiak.

Po  wystąpieniu Prezydenta Stankowiaka obaj kandydaci podziękowali za poparcie i zaprezentowali po krótce swoje cele, które chcą zrealizować w przyszłym sejmie.

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ