Przebudowa Węzła PKP Wkracza W Fazę Projektowania

1017
Wyświetleń

000011

Starogard Gd: Urząd miasta zlecił wykonanie kompleksowego, wielobranżowego projektu budowlanego i wykonawczego dla Budowy i skomunikowania węzła integracyjnego w Starogardzie Gdańskim.

0000222333

Zakres prac obejmuje w szczególności: wykonanie projektu drogowego obejmującego
budowę i przebudowę całego ciągu komunikacyjnego ul. Kolejowej i ul. Hillar z przebudową skrzyżowań, rondem na ul. Gdańskiej, wykonanie projektu odwodnienia pasa drogowego ul. Kolejowej i ul. Hillar, wykonanie projektu budowy oświetlenia pasa drogowego ul. Kolejowej i ul. Hillar wraz z wykonaniem projektu architektoniczno-budowlanego remontu dworca kolejowego PKP przy ul. Kolejowej zawierające elementy takie jak: adaptacji budynku dworca do funkcji obsługi węzła integracyjnego, budowa przedłużenia istniejącego tunelu pod torami kolejowymi łączącego wejścia na perony kolejowe i łączącego obie części miasta w rejonie węzła integracyjnego, budowa wind komunikujących perony z tunelem dla osób niepełnosprawnych i osób z wózkami, system informacji i sterowania ruchem komunikacyjnym oraz pasażerskim

W ramach przebudowy mają zostać wykonane także parkingi typu park&ride a także bike&ride

Będziemy informować na bieżąco o postępach prac przy rej ważnej inwestycji.

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ