Radna Ze Skarszew Przyłapana Na Kradzieży. Wyniosła Butelkę Whisky

0
1553
Wyświetleń
Reklama

146080983912369279121

Radna Astrida Kranicka została przyłapana na tym, że wyniosła ze sklepu alkohol. Wsadziła butelkę whisky do torby. Na monitoringu zobaczyli to pracownicy ochrony i powiadomili policję. Kobietę ukarano 500 zł mandatem. Sprawczyni skandalu wydała oświadczenie, w którym swoje zachowanie tłumaczy… roztargnieniem!

Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Skarszewach, Astrida Kranicka, startująca w ostatnich wyborach z „Komitetu Wyborczego Wyborców Nowe Skarszewy” została przyłapana na tym, jak wynosiła alkohol ze sklepu. Zdarzenie zarejestrowały kamery, przyjechała policja. Radna przyjęła mandat w wysokości 500 zł, co oznacza, że przyznała się do winy.

Smaczku historii dodaje, że radna zasiada w Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii w Skarszewach.

Potwierdzam, że takie zdarzenie miało miejsce – poinformował st. asp. Marcin Kunka, oficer prasowy KPP w Starogardzie Gdańskim

Radna wystosowała oświadczenie. Tłumaczy, że w sklepie nie wzięła koszyka i wszystkie zakupy wsadzała do torby. Przy kasie zapomniała wyjąć butelki whisky.

„Zapewniam, że zaistniałe nieporozumienie jest wynikiem tylko i wyłącznie zamyślenia i pośpiechu, a zatem czysto ludzkiego błędu, które przecież wszyscy popełniamy” –napisała.

Dodała, że po tym zajściu zrezygnuje z członkostwa w “antyalkoholowej” komisji.

Oświadczenie radnej:

za niezależna.pl

Reklama
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here