Radna Ze Skarszew Przyłapana Na Kradzieży. Wyniosła Butelkę Whisky

7580
Wyświetleń

146080983912369279121

Radna Astrida Kranicka została przyłapana na tym, że wyniosła ze sklepu alkohol. Wsadziła butelkę whisky do torby. Na monitoringu zobaczyli to pracownicy ochrony i powiadomili policję. Kobietę ukarano 500 zł mandatem. Sprawczyni skandalu wydała oświadczenie, w którym swoje zachowanie tłumaczy… roztargnieniem!

Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Skarszewach, Astrida Kranicka, startująca w ostatnich wyborach z „Komitetu Wyborczego Wyborców Nowe Skarszewy” została przyłapana na tym, jak wynosiła alkohol ze sklepu. Zdarzenie zarejestrowały kamery, przyjechała policja. Radna przyjęła mandat w wysokości 500 zł, co oznacza, że przyznała się do winy.

Smaczku historii dodaje, że radna zasiada w Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii w Skarszewach.

Potwierdzam, że takie zdarzenie miało miejsce – poinformował st. asp. Marcin Kunka, oficer prasowy KPP w Starogardzie Gdańskim

Radna wystosowała oświadczenie. Tłumaczy, że w sklepie nie wzięła koszyka i wszystkie zakupy wsadzała do torby. Przy kasie zapomniała wyjąć butelki whisky.

„Zapewniam, że zaistniałe nieporozumienie jest wynikiem tylko i wyłącznie zamyślenia i pośpiechu, a zatem czysto ludzkiego błędu, które przecież wszyscy popełniamy” –napisała.

Dodała, że po tym zajściu zrezygnuje z członkostwa w “antyalkoholowej” komisji.

Oświadczenie radnej:

za niezależna.pl

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ