Razem możemy dalej zmieniać Polskę! Kacper Płażyński spotkał się z mieszkańcami Kociewia. FOTO

1772
Wyświetleń

W dniu dzisiejszym w Starogardzkim Centrum Kultury odbyło się spotkanie Kacpra Płażyńskiego (kandydata Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do Sejmu RP) z mieszkańcami Starogardu Gdańskiego.

Razem możemy dalej zmieniać Polskę, dla dobra naszych dzieci i wnuków! Najbliższe wybory przesądzą o tym czy Polska podąży w kierunku dobrobytu czy cofnie się do czasów, kiedy nie było ani skutecznej polityki prorodzinnej, ani uczciwych i sprawiedliwych rządów. Prawo i Sprawiedliwość udowodniło, że jest formacją wiarygodną, wprowadziliśmy takie programy społeczne jak rodzina 500+, wyprawka 300+ czy 13 emerytura i tą drogą chcemy podążać dalej, dlatego proszę Państwa o poparcie i oddanie głosu 13 października na listę Prawa i Sprawiedliwości i na moją osobę – mówił do licznie zebranych mieszkańców Starogardu Gdańskiego Kacper Płażyński – kandydat Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do Sejmu RP.

Warto zaznaczyć, że po spotkaniu Klub Gazety Polskiej w Starogardzie Gdańskim, a także Stowarzyszenie Prawy Starogard udzieliły poparcia w nadchodzących wyborach Kacprowi Płażyńskiemu.

Zdjęcia:

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ