Rodzinny piknik Prawa i Sprawiedliwości w Barłożnie. ZDJĘCIA

1884
Wyświetleń
Rodzinny piknik PiS w Barłożnie

W niedzielę (21 lipca) w miejscowości Barłożno (gmina Skórcz) odbył się rodzinny piknik, który zorganizowały lokalne struktury Prawa i Sprawiedliwości.

“To było udane popołudnie, świetna atmosfera i całkiem przyjemna pogoda, warto się spotykać i być po prostu razem”  – mówili licznie przybyli mieszkańcy sołectwa Barłożno, którzy wzięli udział w pikniku. Dzisiejsze wydarzenie jest elementem szerszej ogólnopolskiej akcji spotykania się polityków Prawa i Sprawiedliwości z mieszkańcami Polski lokalnej, podczas których mieszkańcy wsi, mniejszych miast mogą porozmawiać z politykami o ważnych dla nich kwestiach i problemach.

W pikniku udział wzięli Pani Europoseł – Anna Fotyga, Poseł na Sejm RP – Jan Kilian, a także Przewodniczący Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości w Radzie Miasta Gdańska.- Kacper Płażyński.

“Dziękujemy, że jesteście Państwo z nami, cieszymy się, że możemy być z Państwem, być blisko was! Prawo i Sprawiedliwość chce słuchać Państwa problemów, potrzeb, po to, aby móc wprowadzać w życie programy, które Państwo oczekujecie. W to wpisuje się program rodzina 500+, wyprawka szkolna 300 zł,  obniżenie wieku emerytalnego. Chcemy pracować dla Państwa dalej i dlatego tu jesteśmy, by poznać Państwa potrzeby, bo Polska jest jedna, także na wsi, w małych miastach i dlatego będziemy się z Państwem spotykać i dla was pracować!” mówili zgodnie przybyli na spotkanie z mieszkańcami politycy PiS.

Organizatorzy przygotowali dla przybyłych mieszkańców wiele atrakcji, z których korzystali najmłodsi i dorośli. Były kociewskie przysmaki, zjeżdżalnia dla najmłodszych, występy muzyczne i co najważniejsze możliwość wspólnego porozmawiania, spotkania się. W wydarzeniu udział wzięło ponad 200 osób.

Zdjęcia:

 

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ