Semlin. Wypadek – Zginął 50-letni Motocyklista

1401
Wyświetleń

wypadek

Policjanci ze Zblewa wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku jaki wydarzył się dzisiaj nad ranem w pobliżu miejscowości Semlin. W wyniku czołowego zderzenia motocykla z osobowym volkswagenem zginął 50-letni mieszkaniec powiatu starogardzkiego.

W piątek około godziny 7:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim otrzymał zgłoszenie o tragicznym w skutkach wypadku drogowym jaki wydarzył się w pobliżu Semlina.

Funkcjonariusz, który przyjął zgłoszenie natychmiast skierował na miejsce patrol drogówki, funkcjonariuszy grupy operacyjno-dochodzeniowej oraz policyjnego technika.

Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że do wypadku doszło na zakręcie drogi powiatowej prowadzącej do miejscowości Pinczyn. Jak wynika ze wstępnych ustaleń śledczych 50-letni motocyklista zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwnego kierunku volkswagenem. Badanie alkomatem wykazało, że 40-letni kierowca golfa był trzeźwy. Obrażenia jakich doznał motocyklista okazały się śmiertelne.

Mundurowi sporządzili oględziny miejsca zdarzenia oraz uszkodzonych pojazdów. Policyjny technik wykonał dokumentację fotograficzną i zabezpieczył ujawnione na miejscu ślady, które pomogą w ustaleniu bliższych okoliczności tego wypadku.

 

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ