Skarszewy. Odpowie Za Kradzież Stołu

706
Wyświetleń

kradzież stołu

W miniony poniedziałek policjanci przyjęli zawiadomienia o kradzieży aluminiowego stołu kuchennego. Do zdarzenia doszło w jednej z restauracji na terenie gminy Skarszewy. Pracujący nad tą sprawą funkcjonariusze już po kilku godzinach od zgłoszenia zatrzymali sprawcę tego przestępstwa. Dzisiaj mężczyzna usłyszy zarzuty.

Wczoraj przed południem policjanci ze Skarszew otrzymali zgłoszenie o kradzieży prawie 30 kilogramowego stołu kuchennego, który był wykonany z aluminium. Do zdarzenia doszło w czasie minionego weekendu na zapleczu jednej z restauracji w gminie Skarszewy.

Sprawą natychmiast zajęli się miejscowi funkcjonariusze, którzy jeszcze tego samego dnia ustalili i zatrzymali sprawcę tego przestępstwa. Okazał się nim 54-letni mieszkaniec powiatu starogardzkiego. W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili, że  mężczyzna sprzedał swój łup w jednym z miejscowych punktów skupu złomu.

Podejrzany o kradzież mężczyzna został doprowadzony do komendy, gdzie spędził noc w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych.
Dzisiaj śledczy przedstawią w tej sprawie zarzuty. Za kradzież mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ