Skarszewy. Zatrzymano Poszukiwanego Dwoma Listami Gończymi

477
Wyświetleń

policja starogard zatrzymanoSkarszewy: Policjanci ze Skarszew zatrzymali poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości 49 – latka. Doprowadzony do aresztu śledczego mężczyzna był ścigany dwoma listami gończymi przez Sąd Rejonowy w Kartuzach. Mieszkaniec powiatu gdańskiego został zatrzymany, gdy spożywał alkohol w miejscu publicznym.

Wczoraj kilka minut przed godziną 12:00 policjanci ze Skarszew podczas patrolowania miejscowości Szczodrowo zauważyli 2 mężczyzn, którzy spożywali przy sklepie alkohol. Funkcjonariusze wylegitymowali te osoby.Po sprawdzeniu w policyjnych kartotekach okazało się, że 49-letni mieszkaniec powiatu gdańskiego jest poszukiwany 2 listami gończymi przez Sąd Rejonowy w Kartuzach.

Przeczytaj także: Znaleziono przy nim 175 gramów marihuany. Grozi mu 10 lat więzienia

Mężczyzna został doprowadzony do posterunku i po sporządzeniu dokumentacji procesowej trafił do aresztu śledczego, gdzie będzie oczekiwał na dalsze decyzje sądu.

/KPP Starogard Gdański, fot. policja.pl/

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ