Sławomir Peszko przyjedzie jutro z Lechią rozegrać mecz z KP Starogard

2583
Wyświetleń
Fot, gol.pl
W sobotę o godz. 13 piłkarze Lechii Gdańsk zawitają  do Starogardu Gdańskiego, gdzie zmierzą się z KP Starogard Gdański. Sparingowe spotkanie, z III-ligowcem dla biało-zielonych ma stanowić wprawkę przed wznowieniem rozgrywek ekstraklasy po przerwie reprezentacyjnej. Właśnie ze względu na kadrowe obowiązki, trener Piotr Stokowiec nie będzie mógł w nim skorzystać m.in. ze Konrada Michalaka i Lukasa Haraslina, czyli podstawowych skrzydłowych w ostatnim ligowym meczu. To szansa dla Michała Maka i… szykującego się do powrotu po trzymiesięcznej dyskwalifikacji Sławomira Peszko…

Przeczytaj także: Starogard doczekał się swojego radia. Zobacz gdzie słuchać nowej stacji radiowej

Mecz w Starogardzie Gdańskim uświetni 10-lecie miejscowego KP, które aktualnie zajmuje pozycję wicelidera III ligi. Drużyna, w której występują m.in. dobrze znani kibicom Lechii Wojciech Zyska i Kacper Łazaj, sprawdzi gdańszczan w ramach przerwy na rozgrywki reprezentacji.

Jutro Lechia wystąpi bez kilku podstawowych graczy, co oznacza, że w sobotę trener Stokowiec będzie musiał sprawdzić inne warianty. Na okazję do pokazania się czekają Michał Mak i Sławomir Peszko, który odlicza już dni do powrotu po trzymiesięcznym zawieszeniu za niesportowy faul na Arvydasie Novikovasie w lipcowym meczu z Jagiellonią (kara kończy się 21 października, a więc po meczu z Piastem).

 

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ