Śmiertelny wypadek na Berlince. Zginął motocyklista

962
Wyświetleń

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego do Jakiego doszło wczoraj nad ranem na drodze krajowej nr 22 w miejscowości Bytonia. Wskutek czołowego zderzenia volkswagena z motorowerem zginął 37-letni kierowca jednośladu.

W piątek około godziny 6:00 dyżurny ze Starogardu Gdańskiego otrzymał informację o wypadku drogowym jaki wydarzył się na drodze krajowej nr 22 w miejscowości Bytonia. Przyjmujący zgłoszenie policjant natychmiast skierował w ten rejon policjantów z drogówki oraz funkcjonariuszy grupy dochodzeniowo-śledczej z technikiem kryminalistyki.

Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu śledczy do zdarzenia doszło, gdy kierujący motorowerem 37-latek jadąc w kierunku Zblewa prawdopodobnie zjechał na lewą stronę drogi, gdzie zderzył się z jadącym w przeciwnym kierunku volkswagenem. Obrażenia jakich doznał cyklista okazały się śmiertelne. Wiadomo już, że kierowca volkswagena był trzeźwy. Droga w miejscu, gdzie doszło do wypadku była całkowicie zablokowana.

Funkcjonariusze sporządzili oględziny rozbitych pojazdów. Policyjny technik wykonał szkic sytuacyjny oraz zabezpieczył ujawnione na miejscu ślady, które pomogą policjantom w ustaleniu bliższych okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

PODZIEL SIĘ