Spotkanie Z Mistrzynią. Anna Rogowska W Pinczynie

676
Wyświetleń

rogowska w pinczynieAnna Rogowska, ambasadorka programu Energa Athletic Cup nie ustaje w poszukiwaniach swoich następców. Wraz ze szkoleniowcami Sopockiego Klubu Lekkoatletycznego spotyka się z najmłodszymi miłośnikami „królowej sportu” i przekonuje, że aktywność fizyczna może stać się sposobem na życie. Tym razem z mistrzynią świata spotkają się dzieci i młodzież z Pinczyna, w województwie pomorskim.

Zespół Kształcenia i Wychowania w Pinczynie w programie Energa Athletic Club

Zespół Kształcenia i Wychowania w Pinczynie, z myślą o swoich wychowankach zgłosił się do programu Energa Athletic Cup i na skutek swoich starań, został jednym z ośrodków szkoleniowych akcji, który ściśle współpracuje z profesjonalną kadrą Sopockiego Klubu Lekkoatletycznego.

Ponad 200 sportowców

W najbliższy czwartek, 4 lutego, ponad 200 podopiecznych z Pinczyna spotka się z Anną Rogowską. Polska, utytułowana lekkoatletka opowie o swojej drodze do licznych sukcesów – o tym, jak ważna jest determinacja i systematyczność, ale i wsparcie trenerów i opiekunów. Młodzi adepci sportu będą mogli sprawdzić swoją wiedzę na temat lekkiej atletyki, ale i przekonać się, ile w rzeczywistości waży tyczka. Kto wie – być może właśnie w Pinczynie rośnie nowy talent na miarę Ani Rogowskiej, który niebawem będzie zdobywać szczyty podium w barwach Sopockiego Klubu Lekkoatletycznego?

Spotkanie już jutro!

Program Energa Athletic Cup jest jednym z najbardziej efektywnych programów wspierających sportowe talenty w skali całego kraju. Dzięki doświadczonej kadrze trenerów oraz wsparciu Grupy Energa mamy szansę zmienić wizerunek polskiego systemu szkoleniowego. Jesteśmy dumni, że w ciągu siedmiu lat zdołaliśmy zbudować zespół, który z każdych mistrzostw wraca z medalami. Patryk Dobek, wychowanek programu Energa Athletic Cup, od startu w IO w 2012 jako najmłodszy polski olimpijczyk, jest dla dzieci trenujących w programie wzorem do naśladowania. Jego sukcesy zachęcają kolejnych uczniów do udziału w programie i są nadzieją na odkrywanie kandydatów kolejnych przyszłych medalistów – podkreśla Jerzy Smolarek, Dyrektor Sopockiego Klubu Lekkoatletycznego.

Spotkanie odbędzie się w Zespole Kształcenia i Wychowania w Pinczynie przy ul. Sportowej 8, o godzinie 10:00.

 

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ