Starogard: Autobus Potrącił Dwójkę Dzieci

762
Wyświetleń

autobusstarogard

Policjanci ze Starogardu Gdańskiego wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego jaki wydarzył się w miniony piątek przy ulicy Al. Niepodległości. Do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych, gdzie jadący od strony centrum miasta autobus potrącił dwójkę dzieci.

W piątkowe popołudnie dyżurny ze Starogardu Gdańskiego otrzymał zgłoszenie o potraceniu 12-letniej dziewczynki i chłopca. Do zdarzenia doszło przed godz. 13.00 na ulicy Al. Niepodległości. Jak wynika ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy jadący od strony centrum miasta autobus potrącił dwójkę nieletnich, którzy prawdopodobnie nieostrożnie weszli na przejście dla pieszych.

Skierowani w ten rejon funkcjonariusze ustalili świadków oraz zabezpieczyli miejsce, w którym doszło do wypadku. Policyjny technik wykonał dokumentację fotograficzną, a śledczy sporządzili oględziny miejsca zdarzenia.

Ranne dzieci zostały przetransportowane do szpitala. Wiadomo już, że kierowca autobusu był trzeźwy. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają bliższe okoliczności tego wypadku.

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ