Starogard. Awantura W Sklepie Na Rynku. Uszkodzone Mienie I Zaatakowana Kobieta

656
Wyświetleń

policja

Starogard Gdański: W ostatnią sobotę w jednym ze sklepów na starogardzkim rynku doszło do incydentu z udziałem awanturujących się osób a także sprzedawców pracujących w sklepie. Jak informują nas świadkowie tego zdarzenia dwoje młodych ludzi wtargnęło do sklepu i wszczęło awanturę. Na miejsce została wezwana policja.

Z relacji świadków wynika, że cała sytuacja miała miejsce po godzinie siedemnastej, w sobotnie popołudnie. Dwoje młodych ludzi po wejściu do sklepu zaczęło obrażać pracującą w nim ekspedientkę, potem doszło do wymiany zdań a także do szamotaniny. Uczestnicy tego zdarzenia mówią wręcz o tym, że młodzi ludzie pobili ekspedientkę, gdy ta zwróciła wcześniej im uwagę, że nieodpowiednio zachowują się w sklepie. Osoby te wówczas miały zaatakować kobietę. Sprawa jest tym bardziej bulwersująca, że sprzedawczyni jest w ciąży.

Informacji na temat tego zdarzenia postanowiliśmy poszukać w starogardzkiej komendzie policji. Jak poinformowała nas  sierż. sztab. Małgorzata Szweda z KPP w Starogardzie Gdańskim. – Nie wpłynęło do nas jednak żadne powiadomienie w sprawie pobicia. Dostaliśmy jedynie zawiadomienie odnośnie zniszczenia mienia. Na chwilę obecną trwają czynności w tej sprawie. Policjanci przesłuchują świadków, którzy byli na miejscu.

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ