Starogard. Będzie Jaśniej Na Ulicach

595
Wyświetleń

IMG_20160518_095452

Na ulicach Szewskiej, Koziej i Spichrzowej będzie jaśniej

Prawie 57 tys. zł władze Starogardu przeznaczyły na doświetlenie ulic Szewskiej, Koziej i Spichrzowej. Zadanie wykona Firma Usługowo Produkcyjna Protel Tomasz Kopacz z Luzina. Termin zakończenia robót planowany jest na koniec lipca 2016 r.

Jednym z ważnych zadań własnych Gminy jest dbanie o oświetlenie w mieście. W ramach  zaplanowanych na ten rok inwestycji oświetleniowych, do końca lipca na trzech ulicach w centrum miasta stanie 5 lamp ledowych.Ulice Szewska, Kozia i Spichrzowa to jedne z najstarszych ulic w Starogardzie. Stylowe lampy, które tam staną nawiązywać będą do dawnych tradycji i wizerunku starego maista. Nie tylko poprawia estetykę i wgląd tego miejsca, ale przede wszystkim zapewnią większe poczucie bezpieczeństwa jego mieszkańcom.

Z nowego oświetlenia ucieszą się nie tylko mieszkańcy, ale też kierowcy. Dzięki nowym lampom oświetlony zostanie też plac położony w zaciszu starych budynków vis a vis kościoła św. Mateusza, przy którym starogardzianie parkują swoje auta.
Roboty rozpoczną się najpóźniej na początku czerwca.
/UM Starogard/
Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ