Starogard. Finalista "The Voice Of Poland" Wystąpił W SCK

695
Wyświetleń

sck starogardNajwiększe przeboje muzyki polskiej i światowej wykonał Tobiasz Staniszewski podczas koncertu 12 lutego w sali widowiskowej Starogardzkiego Centrum Kultury. Artysta jest finalistą edycji VI programu “The Voice of Poland” i pochodzi ze Świecia.

Publiczność przez prawie dwie godziny słuchała piosenek Tobiasza Staniszewskiego, który zebranych oczarował swoją skromnością i talentem. W repertuarze znalazły się utwory m. in. Phila Collinsa, Stevie Wondera i The Beatles. Z polskich artystów Tobiasz Staniszewski upodobał sobie Czesława Niemena i z jego repertuaru wykonał piosenki “Wspomnienie”, “Domek bez adresu” czy “Nim przyjdzie wiosna”. Swoją aranżację artysta zaproponował do utworu “Są na tym świecie rzeczy” Stanisława Soyki. Publiczność miała okazję wysłuchać nowych kompozycji Tobiasza, które artysta skomponował na nową płytę. W czasie koncertu słuchacze pytali o termin wydania nowego albumu – artysta krótko powiedział, że jeszcze trochę wszyscy musimy uzbroić w cierpliwość. Nowe piosenki cały czas nagrywa.sck starogard

Podczas koncertu nie mogło zabraknąć słynnego “Crazy” z repertuaru rapera i wokalisty Cee-Lo Greea. Tobiasz Staniszewski stał się rozpoznawalny dzięki wykonaniu tej piosenki w programie “The Voice of Poland”. W Starogardzie wokalista wykonał ją w dwóch aranżacjach.

Publiczność oklaskiwała koncert na stojąco, więc nie mogło zabraknąć bisów. Spośród utworów śpiewanych na zakończenie koncertu wokalista fenomenalnie wykonał utwór “Hallelujah” Leonarda Cohena.

Tobiasz Staniszewski podczas całego koncertu grał na klawiszach, a jego zespół wystąpił w składzie: Sebastian Stanny – bass, vocal; Tomasz  Stanny – perkusja, vocal; Wojtek “Fazi” Radtke – gitary.

Źródło /SCK Starogard/

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ