Starogard Gd: 37-latek Miał W Aucie 4 Gramy Amfetaminy

569
Wyświetleń

policja

Kryminalni ze Starogardu Gdańskiego zatrzymali 37-latka, który posiadał przy sobie środki odurzające. Policjanci znaleźli w jego aucie woreczek foliowy z amfetaminą. Mieszkaniec Kociewia odpowie teraz za posiadanie narkotyków. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Ponad 4 gramy amfetaminy zabezpieczyli kryminalni ze starogardzkiej komendy. Funkcjonariusze zatrzymali również właściciela środków odurzających.

Do zdarzenia doszło wczoraj po południu na ulicy Gryfa Pomorskiego. Patrolujący ten rejon funkcjonariusze zauważyli wysiadającego z auta kierowcę. Policjanci postanowili go wylegitymować.

W trakcie kontroli pojazdu funkcjonariusze znaleźli wewnątrz auta woreczek strunowy z białym proszkiem. Badanie testerem wykazało, że była to amfetamina.

Mieszkaniec powiatu starogardzkiego został doprowadzony do starogardzkiej komendy, gdzie śledczy przedstawili mu zarzuty dotyczące posiadania środków odurzających.

W najbliższym czasie zatrzymany przez kryminalnych 37-latek stanie przed sądem, gdzie odpowie za popełnione przestępstwo. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje za ten czyn karę do 3 lat pozbawienia wolności.

kpp starogard

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ