Starogard Gdański. Zaginęła 17-letnia dziewczyna

2
1815
Wyświetleń
Reklama

Policjanci poszukują 17-letniej Nadii Felchner, mieszkanki Starogardu Gdańskiego. Kobieta na początku lipca br. wyszła z domu i do chwili obecnej nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim poszukują 17-letniej Nadii Felchner, która wieczorem 3 lipca 2017 roku wyszła z domu i do chwili obecnej nie skontaktował się z rodziną.

Rysopis:

Wzrost 175 cm, szczupłej budowy ciała, oczy zielone, włosy proste długie, jasny blond. W dniu zaginięcia kobieta miała ubraną kurtkę skórzaną koloru czarnego, białą koszulę, spodenki krótkie jeansowe typu ogrodniczki, białe adidasy, torebka skórzana w kolorze jasny róż.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu w/w proszone są o kontakt z Dyżurnym  Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim, pod nr telefonu /58/ 737-02-22 lub z najbliższą jednostką Policji – telefony alarmowe 112 lub 997.

Reklama
PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

  1. Dziwne ze nagle w tym samym czasie ginie dziewczyna ze Starogardu w wieku 17lat oraz chłopak w tym samym wieku,też ze Starogardu… oczywiście Oskar i dziwne ze są znajomymi na portalu… Widocznie znają się. Niech policja zainteresuje się tym. Moze są parą i oboje uciekli.

  2. Dwa dni temu odwiedzili sklep Prusa o godz 14 chłopak miał dużą torbę. Wyszłam na dwór zobaczyć za kimś oni stali a dziewczyna uśmiała się i mówiła do chlopaka odwroc się bo cię ktoś zobaczy. Na moje są razem i uciekli lub wyjechali.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here