Starogard. Kradzież Gipsowego Anioła

544
Wyświetleń

policjancizatryzamlifb

Starogard Gd: Śledczy ze Starogardu Gdańskiego przedstawili zarzuty dotyczące kradzieży mienia. Usłyszała je 31-letnia mieszkanka Kociewia, która jest podejrzana o kradzież gipsowego anioła o wartości blisko 600 zł. Policjanci, którzy przyjęli w tej sprawie zawiadomienie odzyskali skradzioną figurę i zwrócili ją właścicielowi.

Podczas minionego weekendu starogardzcy policjanci przyjęli zgłoszenie o kradzieży gipsowego anioła. Warta blisko 600 zł figurka została skradziona na szkodę jednej z miejscowych kwiaciarni. Do zdarzenia doszło w minioną sobotę.

Funkcjonariusze, którzy przyjęli zawiadomienie o popełnionym przestępstwie natychmiast zajęli się zbieraniem informacji mogących przyczynić się do ustalenia personaliów sprawcy. Przeprowadzone czynności oraz analiza podobnych kradzieży popełnionych w przeszłości naprowadziła kryminalnych na trop osoby podejrzewanej o kradzież. Jeszcze tego samego dnia funkcjonariusze zatrzymali 31-letnią starogardziankę, u której w mieszkaniu zabezpieczyli przedmiot, którego szukali. Gipsowa figura została zwrócona właścicielowi.

Zatrzymana kobieta została już przesłuchana i usłyszała zarzut popełnienia przestępstwa, za które grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ