Starogard. W Mieszkaniu Znaleziono Ciała Dwóch Osób. Zdjęcia Z Akcji Antyterorystów

829
Wyświetleń

bez-nazwy

Dzisiaj nad ranem starogardzcy policjanci otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej. Skierowani na miejsce funkcjonariusze odnaleźli przed domem zwłoki 46–letniej kobiety. Policjanci ustalili, że w budynku przebywa jej mąż, który zamknął się od środka. Po siłowym wejściu na piętrze budynku mundurowi znaleźli ciało tego mężczyzny. Obecnie śledczy wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

Dzisiaj, kilka minut po godzinie 6:00 policjanci ze Starogardu Gdańskiego zostali poinformowani o awanturze domowej, do której miało dojść na jednej z prywatnych posesji w centrum miasta. Przyjmujący zgłoszenie dyżurny natychmiast skierował w ten rejon znajdujący się w pobliżu patrol, który znalazł na posesji zwłoki 46-letniej kobiety.

Interweniujący w tej sprawie funkcjonariusze ustalili również, że na piętrze budynku przebywa mąż denatki, który zamknął się od środka i nie reaguje na wydawane przez mundurowych polecenia.

Na miejsce wezwano negocjatorów policyjnych oraz Samodzielny Pododdział Antyterrorystyczny Policji. Dyżurny starogardzkiej komendy powiadomił również służby, które odcięły dopływ gazu do budynku. Po siłowym wejściu na piętro domu funkcjonariusze znaleźli zwłoki 45-letniego mężczyzny.

Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci z grupy operacyjno-dochodzeniowej oraz technicy kryminalistyczni. Funkcjonariusze sporządzili oględziny miejsca zdarzenia oraz zabezpieczyli ślady, które mogą okazać się pomocne przy wyjaśnianiu bliższych okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

FOTO:

1044 1044a 1044b 1044c

/KPP Starogard Gdański/

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ