Starogard Musi Mieć Posła W Sejmie! Daniela Chrapkiewicz Apeluje O Poparcie Jana Kiliana.

959
Wyświetleń

daiela chrapkiewiczWielokrotna posłanka ziemi starogardzkiej, mieszkanka Starogardu, poseł mijającej VII kadencji Sejmu RP – Pani Daniela Chrapkiewicz udzieliła poparcia Janowi Kilianowi.

Jan Kilian to kandydat Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do Sejmu RP, mieszkaniec Starogardu, radny powiatu starogardzkiego. inżynier z zawodu, przedsiębiorca.

To ważne aby Starogard i Kociewie były reprezentowane przez parlamentarzystę z Kociewia, bo dziś interesy Kociewie nie są należycie reprezentowane w Sejmie, dlatego proszę wszystkich mieszkańców Starogardu, ludzi o poglądach prawicowych do wsparcia i oddania głosu na pana Jana Kiliana – mieszkańca Starogardu powiedziała poseł Daniela Chrapkiewicz podczas spotkania z Janem Kilianem.
Daniela Jadwiga Chrapkiewicz z zawodu lekarz pediatra i anestezjolog, posłanka na Sejm V i VI i VII kadencji w latach 2005-2007, 2009-2011, 2015.

Przypomnijmy, że z Starogardu do Sejmu RP startuje trzech kandydatów – Jan Kilian (Prawo i Sprawiedliwość), Edmund Stachowicz (Zjednoczona Lewica) i Wioleta Strzemkowska – Konkolewska (Platforma Obywatelska). Wybory już w najbliższą niedzielę.

 

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ