Starogard. Nowe Marki W Galerii Neptun

670
Wyświetleń

cinemcitystarogardStarogard Gd: Postępuje komercjalizacja Galerii Neptun w Starogardzie Gdańskim. Budynek handlowy, który został otwarty w kwietniu tego roku odwiedziło do tej pory już ponad milion odwiedzających a z każdym miesiącem poszerza się oferta handlowo – rozrywkowa.

W ostatnim czasie nastąpiło otwarcie restauracji Subway, o czym pisaliśmy w tym artykule. Od dziś w Galerii Neptun otwarty został salon obuwniczy Ray Obuwie. Wkrótce do grona najemców galerii dołączą kolejne marki: butik z odzieżą damską – Blue Shadow a także salon odzieżowy FEMESTAGE.

Femestage to nowa propozycja modowa dla kobiet, która wywodzi się z Domu Mody Eva Minge, znanej i cenionej na całym świecie projektantki mody. Kolekcje tworzone przez artystkę zyskały uznanie na całym świecie i są prezentowane w światowych stolicach mody, takich jak: Nowy Jork, Rzym, Mediolan, Moskwa czy Paryż, obok najsłynniejszych domów mody, m.in. Chanel, Dior czy Giorgio Armani. W propozycji FEMESTAGE znajdziemy połączenie ponadczasowej klasyki z nowoczesną wrażliwością. To marka dla kobiet, które stawiają na prostotę, ciekawą formę oraz jakość, a zarazem lubią podkreślać swoją kobiecość.

Blue Shadow to marka siostrzanego duetu Romy i Sary Barna to oryginalne fasony i niepowtarzalne wzornictwo, projektowane w kilku liniach stylistycznych w sezonie. Kolekcje produkowane w Polsce w krótkich seriach i szerokiej gamie rozmiarów 34-50.

W galerii Neptun pojawi się tez kolejny lokal gastronomiczny.

————————————————————

Jan Kilian – Poseł dla Kociewia 

Posted by Jan Kilian on 21 październik 2015

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ