Starogard. Nowi Najemcy W Galerii Neptun

822
Wyświetleń

galerianeptun

Starogard. Nowi najemcy w Galerii Neptun. Otwarta blisko dwa miesiące temu Galeria Neptun w Starogardzie Gdańskim poszerza swoją ofertę handlową. W najbliższych dniach swoje lokale otworzą nowi najemcy –  salon odzieżowy Carry, Euro-Apteka , lokal gastronomiczny Waga Smaków a także kawiarnia Carte d’Or Cafe.

Już w piątek 26 czerwca swój salon otworzy salon odzieżowy Carry, która oferuje ubrania i dodatki dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Sieć salonów marki Carry liczy już ponad 100 sklepów na terenie Polski. Sklep w Galerii Neptun będzie pierwszym w Starogardzie Gdańskim i zajmie ponad 627 mkw.

Galeria Neptun poszerza także swoją ofertę gastronomiczną. W lipcu nastąpi otwarcie lokalu gastronomicznego – Waga Smaków, którego specjalnością będzie kuchnia polska z elementami międzynarodowej. Z założenia ma być to lokal samoobsługowy oferujący potrawy na wagę na zasadzie szwedzkiego stołu, gdzie gość sam skomponuje posiłek oraz zdecyduje, ile zapłaci. Cena za taki posiłek ma wynieść (2,95zł za 100g). Restauracja zajmie powierzchnie 60 mkw.

Wkrótce nastąpi otwarcie Euro-Apteki, która wynajęła powierzchnię ok. 130 mkw. Jak informowaliśmy wcześniej, najprawdopodobniej w lipcu nastąpi otwarcie długo wyczekiwanego multipleksu kinowego Cinema City, natomiast otwarcie KFC planowane jest na miesiąc sierpień.

 

 

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ