Starogard. Odpowie Za Posiadanie 4 Kg Konopi Indyjskich

708
Wyświetleń

konopieFunkcjonariusze wydziału kryminalnego ze starogardzkiej komendy, wczoraj w jednym z mieszkań na terenie powiatu starogardzkiego znaleźli  blisko 4 kilogramy częściowo wysuszonych roślin konopi indyjskich. Policjanci zatrzymali do sprawy 29 – letniego mężczyznę, który noc spędził w policyjnym areszcie. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj kryminalni ze starogardzkiej komendy zlokalizowali w jednym z mieszkań na terenie powiatu starogardzkiego znaczną ilość konopi indyjskich. W czasie policyjnego przeszukania w mieszkaniu na strychu, policjanci znaleźli  39 sztuk częściowo wysuszonych konopi indyjskich ważących łącznie blisko 4 kilogramy.

W związku ze sprawą kryminalni zatrzymali właściciela nielegalnej uprawy. Okazał się nim 29-letni mieszkaniec powiatu starogardzkiego. Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie. Dzisiaj śledczy przedstawili w tej sprawie zarzuty.

Za posiadanie konopi indyjskich ustawa  o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

/KPP Strogard/

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ