Starogard. Policja Zatrzymała Na Rynku Kierowcę. Posiadał Amfetaminę

450
Wyświetleń

 

STAROGARD GDAŃSKI – JAZDĘ Z AMFETAMINĄ ZAKOŃCZYLI W ARESZCIE

Policjanci z Ruchu Drogowego ze Starogardu Gdańskiego, zatrzymali w miniony weekend dwóch mężczyzn, którzy posiadali przy sobie amfetaminę. Mężczyźni wpadli podczas kontroli drogowej. Podróżujący mercedesem trafili do policyjnego aresztu i usłyszeli już zarzuty. Za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat więzienia.

Do zatrzymania doszło w nocy z soboty na niedzielę przy ul. Rynek. Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej auto, wewnątrz którego siedziały trzy osoby. W czasie legitymowania policjanci zauważyli, że kierowca mercedesa wykazuje oznaki zdenerwowania. Jak się później okazało, posiadał przy sobie 8 woreczków strunowych z zawartością białego proszku, natomiast jeden z pasażerów miał jeden woreczek strunowy z zawartością białej substancji. Badania testerem wykazało, że była to amfetamina.

Przeczytaj także: Policjanci zatrzymali mężczyznę na ulicy Lubichowskiej. Posiadał narkotyki 

30 i 27-latek zostali zatrzymani i noc spędzili w policyjnym areszcie. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty, dotyczące posiadania środków odurzających

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ