Starogard. Policjanci Zatrzymali Kobietę Poszukiwaną Listem Gończym

576
Wyświetleń

policja starogard

Kryminalni ze Starogardu Gdańskiego zatrzymali kobietę ściganą listem gończym. 56-latka była poszukiwana przez sąd w celu odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwo.

Starogardzcy kryminalni doprowadzili do swojej komendy 56-letnią mieszkankę gminy Lubichowo, która była poszukiwana przez wymiar sprawiedliwości. Kobieta, która do tej pory przebywała poza granicami kraju kilka dni temu wróciła do miejsca zamieszkania.

Wczoraj około południa policjanci zapukali do jej drzwi. Gdy funkcjonariusze sprawdzili personalia legitymowanej, okazało się, że jest ona poszukiwana przez starogardzki sąd w celu odbycia kary 108 dni pozbawienia wolności za wcześniej popełnione oszustwo.

Mieszkanka gminy Lubichowo spędziła noc w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych, a dzisiaj zostanie przekonwojowana do placówki penitencjarnej, gdzie będzie odbywać orzeczoną przez sąd karę

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ