Starogard. Policjanci Zatrzymali Mężczyznę Na Ulicy Kellera. Posiadał Extasy

11498
Wyświetleń

extazy

Kryminalni ze Starogardu Gdańskiego doprowadzili do swojej jednostki 43-letniego mieszkańca Kociewia, który posiadał amfetaminę, marihuanę oraz extasy. Zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzuty dotyczące posiadania narkotyków. Za popełnienie tego przestępstwa Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Śledczy ze Starogardu Gdańskiego przedstawili zarzuty dotyczące posiadania narkotyków. Usłyszał je 43-letni mężczyzna, przy którym policjanci znaleźli środki odurzające. Sprawca tego przestępstwa został zatrzymany w miniony poniedziałek nad ranem na ulicy Ks. Kellera.

W czasie policyjnej interwencji okazało się, że mieszkaniec Kociewia przenosił w plecaku zawiniątka z amfetaminą, woreczek strunowy z marihuaną oraz extazy. W czasie przeszukania mieszkania kryminalni zabezpieczyli kolejne środki odurzające.

Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące posiadania narkotyków. Za popełnienie tego przestępstwa Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

/KPP Starogard, fot. wikipedia/

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ