Starogard. Posiadał 11 Woreczków Z Marihuaną

674
Wyświetleń

mar

Kryminalni ze Starogardu Gdańskiego zatrzymali 23-latka z marihuaną. Policjanci znaleźli przy nim 11 woreczków strunowych z marihuaną. W trakcie przeszukania mieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli kolejne środki odurzające oraz zlikwidowali uprawę konopi indyjskich. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do 3 lat więzienia.

Prawie 160 gramów marihuany oraz 4 krzaki konopi indyjskich zabezpieczyli w piątek kryminalni ze Starogardu Gdańskiego. Funkcjonariusze zatrzymali również 23-latka podejrzanego o nielegalną uprawę konopi oraz posiadanie środków odurzających.

Mężczyzna wpadł na gorącym uczynku podczas legitymowania. Do zdarzenia doszło kilka minut przed godziną 22:00 na ulicy Piłsudskiego. W czasie kontroli osobistej wyszło na jaw, że mieszkaniec Kociewia miał przy sobie 11 woreczków strunowych z suszem roślinnym. Badanie testerem wykazało, że była to marihuana.

Policjanci przeszukali również mieszkanie podejrzanego, gdzie znaleźli kolejne środki odurzające i tam też zlikwidowali nielegalną uprawę konopi indyjskich. Śledczy zabezpieczyli 4 krzaki zakazanej w Polsce rośliny oraz sprzęt służący do jej uprawy.

Zatrzymany mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie i następnego dnia usłyszał zarzuty. 23-latek w najbliższym czasie stanie przed sądem, gdzie odpowie za popełnione przestępstwo. Za uprawę konopi indyjskich oraz posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

947

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ