Starogard. Poszukiwany Dwoma Listami Gończymi Trafił Do Aresztu

569
Wyświetleń

 

kpp starogard

Starogardzcy policjanci zatrzymali mężczyznę ściganego 2 listami gończymi. Mieszkaniec Kociewia był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości w celu odbycia kary pozbawienia wolności za kradzież z włamaniem i paserstwo. Do jego zatrzymania doszło w jednej z trójmiejskich pizzerii. Mężczyzna został osadzony w placówce penitencjarnej.

Wczoraj kryminalni ze Starogardu Gdańskiego zatrzymali mężczyznę ściganego 2 listami gończymi.  Z informacji jaką posiadali policjanci wynikało, że poszukiwany 39-latek zamieszkuje obecnie na terenie Trójmiasta.

W wyniku przeprowadzonych czynności zajmujący się ściganiem osób poszukiwanych funkcjonariusze  ustalili, że mężczyzna jest kucharzem w jednej z gdańskich pizzerii. Policjanci odwiedzili go w czasie pracy. Po sprawdzeniu w policyjnych kartotekach okazało się, że mężczyzna był poszukiwany przez starogardzki sąd w celu odbycia łącznej kary 1 roku i 9 miesięcy pozbawienia wolności za kradzież z włamaniem i paserstwo. Dodatkowo wyszło na jaw, że 39-latek jest również poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wejherowie w celu osadzenia w areszcie śledczym.

Mężczyzna został przekonwojowany do starogardzkiej komendy, skąd po sporządzeniu dokumentacji zgodnie z dyspozycją sądu trafił za kratki, gdzie będzie odbywać orzeczoną karę pozbawienia wolności.

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ