Starogard potrzebuje nowej jakości, nowego spojrzenia. Rozmowa z Sebastianem Kucharczykiem – kandydatem PiS do Rady Miasta

2688
Wyświetleń

W Starogardzie znany jest Pan jako aktywny działacz wielu organizacji patriotycznych i samorządowych. Czy mógłby Pan w kilku zdaniach powiedzieć mieszkańcom stolicy Kociewia jaki jest Pana program wyborczy i dlaczego zdecydował się Pan na start w tegorocznych wyborach?

Dzień dobry, Nazywam się Sebastian Kucharczyk. Urodziłem się 31 lipca w Starogardzie Gdańskim. Ukończyłem studia wyższe na kierunku Administracja Publiczna, obecnie studia inżynierskie na Wydziale Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego.
Aktualnie wykonywany zawód to strażak w Państwowej Straży Pożarnej.
Z naszym miastem związany jestem od urodzenia. Aktywnie działam w Klubie Gazety Polskiej, którego jestem przewodniczącym. W ramach tego organizowałem szereg akcji prospołecznych m.in. rodzinne rajdy rowerowe, „Znicz Pamięci”, Dzień dziecka, spływy kajakowe, spotkania z politykami, publicystami, historykami oraz akcje patriotyczne m.in. o Rzezi Wołyńskiej i Żołnierzach Wyklętych.
Znam Starogard Gdański od dziecka i wiem, że aby jeszcze lepiej się rozwijał potrzebuje nowej jakości, nowego spojrzenia w Radzie Miasta i nie tylko.
Jako Radny Miasta Starogard Gdański będę wnioskował o:
– tworzenie nowych miejsc w żłobkach i przedszkolach
– remont ulic i chodników wraz z całą infrastrukturą sanitarną i burzową
– budowa obwodnicy miasta
– starogardzki rower miejski dla mieszkańców
– tworzenie nowej i modernizacja już istniejącej infrastruktury sportowej
Uważam również, że jako przyszły Radny nie mogę ograniczyć się tylko do Sesji Rady Miasta i spraw na niej poruszanych. Chciałbym służyć formalną pomocą w sprawach, które dotyczą zarządców Państwa budynków i terenów przy nich leżących, a mianowicie:
– parkingi
– place zabaw dla dzieci
– tereny zieleni
Jestem człowiekiem otwartym i chciałbym , aby Państwo mi zaufali. Oczekuję również od Państwa szczerej rozmowy na każdy temat dotyczący naszego miasta.
Jako Radny postaram się być zawsze do Państwa dyspozycji.
Bardzo proszę, aby obdarzyli mnie Państwo kredytem zaufania i 21 października 2018 roku oddali na mnie swój głos.

Dziękuję za rozmowę

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: redakcja@naszekociewie.pl. Dołącz do największej społeczności Kociewiaków w Internecie! Bądź z nami i twórz najpopularniejszy portal na Kociewiu!
PODZIEL SIĘ